Nový návštěvnický rezervační systém pro Národní památník hrdinů heydrichiády

Na stránkách Vojenského historického ústavu Praha byl spuštěn nový rezervační systém pro skupinové návštěvníky, kteří chtějí zavítat do Národního památníku hrdinů heydriády v Praze 2, Resslově ulici. Systém umožňuje rezervaci Vzdělávacího programu a projekci dokumentárního filmu, nabízí snadný způsob objednání větších i menších skupin návštěvníků, především školních exkurzí, ale také organizovaných turistů atd.

 

Rezervační stránka je v hlavním menu, ve složce EXPOZICE, sekce Národní památník hrdinů heydrichiády, kde je složka nazvaná Rezervační systém pro skupiny návštěvníků.

Rezervační systém nabízí možnost rezervace Vzdělávacího programu v Národním památníkům hrdinů heydrichiády pro školní třídy a projekce dokumentárního filmu  SS – 3: Atentát na Heydricha organizovaným skupinám návštěvníků.

V rámci lektorovaného programu shlédnou žáci dokumentární film a poté navštíví dvě místa, kde se příběh parašutistů odehrával – kryptu a také chrám sv. Cyrila a Metoděje.

Britský dokumentární film SS – 3: Atentát na Heydricha byl v roce 1992 natočen  Janem Kaplanem a Krystynou Kaplanovou. Návštěvníci si mohou vybrat ze dvou variant zkrácené verze filmu a komentáře ve třech jazycích (čeština, angličtina, němčina).

Rezervační systém je k nahlédnutí ZDE.

Partneři

© Vojenský historický ústav Praha