Akce VHÚ

Přehled hlavních akcí pořádaných Vojenským historickým ústavem Praha v roce 2021

 

Vzhledem k epidemiologické situaci vás budeme o pořádání a konkrétních termínech následujících akcí aktuálně informovat na našich webových stránkách – sledujte informace na www.vhu.cz. V současnosti nejsou zatím žádné akce plánovány. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

ZAHÁJENÍ MUZEJNÍ SEZÓNY v Leteckém muzeu Kbely; mimořádné zpřístupnění některých exponátů letecké techniky. Obvyklý termín pořádání: přelom dubna a května.

 

 

 

OTEVŘENÍ VOJENSKÉHO TECHNICKÉHO MUZEA LEŠANY. Tematický program s dynamickými ukázkami. Obvyklý termín pořádání: přelom května a června.

 

 

 


PRAŽSKÁ MUZEJNÍ NOC – Akce se v roce 2021 nekoná. Národní památník hrdinů heydrichiády a Letecké muzeum Kbely. Speciální program, zpřístupnění některých exponátů letecké techniky v kbelském muzeu.

 

 

TANKOVÝ DEN ve Vojenském technickém muzeu Lešany na závěr muzejní sezóny. Tematický program s dynamickými ukázkami. Obvyklý termín pořádání: konec srpna.

 

 

DĚTSKÝ DEN ve Vojenském technickém muzeu Lešany. Soutěžní program pro děti i mládež. Obvyklý termín pořádání: konec září.

 

 

 

ČTVRTEK 11. LISTOPADU 2021 – připomínáme si Den válečných veteránů. Vzhledem k dlouhodobému uzavření Armádního muzea Žižkov se zde tradiční akce nekoná, o případném náhradním místě konání budeme informovat.